603 454 567

   biuro.derkon@gmail.com

Fotowoltaika dla domu.
Bądź eko i oszczędzaj na rachunkach za prąd

Instalacja fotowoltaiczna może pokryć roczne zapotrzebowanie na prąd w przeciętnym gospodarstwie domowym, przy dużo niższych kosztach. Dzieje się tak ponieważ odpada opłata za wytworzenie energii. Panele fotowoltaiczne to Twoje osobiste, autonomiczne źródło energii. Dzięki temu rozwiązaniu nie będziesz musiał martwić się podwyżkami cen prądu. Nadwyżkę wyprodukowanej energii będziesz mógł wykorzystać w okresie jesienno-zimowym, kiedy zużycie prądu jest większe. Co więcej, przyczyniasz się do ochrony środowiska. Dbasz o przyszłość swoich dzieci i wnuków.

 
 

Fotowoltaika dla domu jednorodzinnego – jak to działa?

Najważniejszym elementem instalacji fotowoltaicznej są panele solarne. Kiedy padają na nie promienie słoneczne, wytwarzany jest prąd stały. Następnie inwerter zmienia go w prąd zmienny zgodny ze specyfiką gniazdek w naszym domu. Na instalacje fotowoltaiczną składa się również skrzynka DC, która chroni konstrukcję przed uszkodzeniem, np. w wyniku sprzężenia i przepięcia.

Fotowoltaika dla domu koszt

Na fotowoltaikę nie warto patrzeć jak na koszt, ale jako na inwestycję. Biorąc pod uwagę, że panele fotowoltaiczne mogą posłużyć nawet 30-40 lat, mówimy tu o długofalowych korzyściach i oszczędnościach. Perspektywa własnego, autonomicznego źródła energii, gdy nasza przyszłość energetyczna jest niepewna, to gwarancja bezpieczeństwa nie tylko dla Ciebie i Twojej rodziny, ale także — dla przyszłych pokoleń.

 
 

Fotowoltaika Wrocław

Jeżeli jesteś zainteresowany fotowoltaiką dla Twojego domu i chcesz, aby instalacja została wykonana przez profesjonalistów, odwiedź stronę naszego Partnera – firmy PIVI Energy – i skontaktuj się z nim telefonicznie lub na adres mailowy:

727 907 670 – Bartosz
784 042 816 – Paweł
509 419 954 – Sylwia

biuro@pivienergy.pl

https://pivienergy.pl/

 

 

Zobacz również: