fbpx

   603 454 567

   biuro.derkon@gmail.com

Inwestycja z kotłem gazowym, zmiękczaczem i kompleksem instalacji hydraulicznych

Dodano: 2017-11-03

Naścienny, jednofunkcyjny gazowy kocioł kondensacyjny trzeciej generacji De Dietrich MCR3 Plus 24 jest doskonałym rozwiązaniem dla inwestorów poszukujących ekologicznego źródła ciepła, z którego skorzystał właściciel nowowybudowanego domu jednorodzinnego w Lutyni.

Inwestycja z kotłem gazowym, zmiękczaczem i kompleksem instalacji hydraulicznych

“Firma De Dietrich ze swoją ponad 300-letnią historią, jest jedną z najstarszych marek w branży grzewczej na świecie. Obecnie w ofercie firmy prezentowana jest szeroka gama stojących i wiszących kondensacyjnych kotłów gazowych, w których zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne. Ich wspólną cechą, a jednocześnie ogromną zaletą jest mniejsze zużycie paliwa i niższe rachunki za gaz. Wprowadzenie do sprzedaży kotłów wykorzystujących zjawisko kondensacji do dzisiaj pozostaje największym krokiem w kierunku obniżenia kosztów ogrzewania oraz emisji substancji szkodliwych do atmosfery, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów inwestycyjnych.” [1]

Inwestycja z kotłem gazowym, zmiękczaczem i kompleksem instalacji hydraulicznych

Kocioł gazowy De Dietrich współpracuje z wykonaną przez nas instalacją ogrzewania podłogowego. Dodatkowo w opisywanym budynku mieliśmy przyjemnośc wykonać instalację wodno-kanalizacyjną oraz zamontować stację uzdatniania wody SOLTER. Miękka woda, która zostanie uzyskana dzięki zastosowaniu zmiękczacza, to oszczędność czasu, pieniędzy oraz większy komfort korzystania z kuchni i łazienki.

Gratulujemy naszemu klientowi wyboru świetnych urządzeń instalacji grzewczej i sanitarnej. Cieszymy się bardzo, że staliśmy się częścią tej mądrej inwestycji. Życzymy radości z jej użytkowania!

1. http://www.dedietrich-kotly.pl/