603 454 567

   biuro.derkon@gmail.com

ogrzewanie

ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe

System ogrzewania i chłodzenia podłogowego polega na bezpośrednim zalaniu rur w warstwie wylewki podłogi. W ten sposób otrzymujemy powierzchnię, która stanowi wymiennik ciepła lub chłodu.

Instalacje ogrzewania i chłodzenia tego typu są bardzo popularne i z powodzeniem stosowane w budownictwie jednorodzinnym oraz wielorodzinnym o wysokim standardzie.

System ogrzewania i chłodzenia podłogowego okazał się również optymalnym rozwiązaniem dla utrzymania odpowiedniego komfortu cieplnego w budownictwie: sakralnym (kościoły), użyteczności publicznej (hale sportowe, sale wystawowe) i przemysłowym. Ogrzewanie podłogowe to współcześnie jeden z najbardziej skutecznych sposób na zapewnienie właściwego komfortu cieplnego w wielu przestrzeniach.

ogrzewanie ikona

system kan therm oszczędność energii brak grzejników w pomieszczeniach instalacja przyjazna alergikom funkcja grzania i chłodzenia
kobieta oparta o ścianę

Ogrzewanie ścienne

Nowoczesne i przyjazne dla użytkowników są również instalacje ogrzewania i chłodzenia ściennego. System KAN-therm posiada duży wybór rozwiązań konstrukcyjnych, bogaty asortyment osprzętu instalacyjnego (rozdzielaczy, szafek instalacyjnych i elementów automatyki), pozwala na precyzyjny dobór instalacji w zależności od specyfiki danej inwestycji.

Oddawanie ciepła przez przyjemne promieniowanie, brak konwekcji i krążenia kurzu i alergenów. Przyjemnie ciepłe ściany i równomierny rozkład temperatury na całej wysokości pomieszczenia. Wystarczająca temperatura powietrza w pomieszczeniu od 16 stopni zapewniająca komfort cieplny. Estetyczny wygląd pomieszczenia pozbawionego grzejników i smug kurzu na ścianach. Niska temperatura wody w instalacji umożliwia stosowanie niekonwencjonalnych źródeł ciepła.

ciepło ikona

Ogrzewanie ścienne i ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe jest coraz bardziej popularne i coraz częściej stosowane w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych. W tym systemie podłoga staje się grzejnikiem, który oddaje przyjemne ciepło do otoczenia i zwiększa wilgotność powietrza w pomieszczeniu. W związku z wieloma zaletami, ogrzewanie ścienne jest równie cenionym systemem instalacji. Przyjazne środowisku źródło ciepła, które pozwala na łatwą regulację temperatury cieszy się dużą popularnością. Łatwy montaż systemów grzewczych to duży plus tego typu instalacji.

metryka inwestycji